piątek, 6 lutego 2009

Organizacyjnie cd :)

Powoli możemy już chyba zaczynać :) Myślę, że termin rozpoczęcia i pokazania pierwszych zdjęć można wstępnie wyznaczyć na 16-20 luty i później 2-8 marca. W ten sposób będziemy pokazywać zdjęcia co dwa tygodnie a przez rozciągnięty termin cały czas prawie będzie się coś działo na blogu. Mam nadzieję, że wszystkim takie rozwiązanie pasuje.

Wysłałam już zaproszenia pod znane mi adresy gmailowo/gazetowe, mam nadzieję, że trafiłam te właściwe. Najlepiej byłoby gdyby każda z nas sama zamieszczała wpisy i zdjęcia, blogger jest bardzo prosty w obsłudze, więc problemów nie powinno być, w razie czego służę pomocą a krótki przewodnik jak zrobić wpis będzie na blogu Secret Pala.

Co do zdjęć to optymalny moim zdaniem jest rozmiar średni - czy to przy wrzucaniu z Picasy (ja tak linkuję wszystkie zdjęcia na swoim blogu) czy przy wrzucaniu bezpośrednio na bloga. Przy tym rozmiarze tylko najbardziej dociekliwi zdjęcie muszą powiększać :)

A zanim na dobre zaczniemy może te z nas, które już coś wybrały pokażą co będą haftować? Coś się będzie działo i zawsze przyjemnie zdjęcia pooglądać.

1 komentarz:

  1. Już trochę poćwiczyłam na swoim blogu,więc powinnam sobie dać radę.Zaproszenie dotarło :-).Jeśli chodzi o mój wybór to jestem w trakcie decydowania,ale kilka wstępnych typów mam :-)

    OdpowiedzUsuń