piątek, 20 lutego 2009

Couleurs Provence (1)

Jakiś tydzień temu rozpoczęłam prace nad samplerem.Początkowo robiłam go na lnie. Postawiłam kilka krzyżyków i stwierdziłam, że mi się nie podoba i już. Podświetlony materiał pokazał wszystkie swoje zmechacenia..Wybrałam opcję z Aidą 16 rustykalną.Nawet fajnie to wygląda. Zrobiłam część wzoru, by zobaczyć jak się to będzie razem komponowało. Całość wgląda ciekawie. Cały czas jednak chodzi mi po głowie, by zrobić to na lnie, a ten leci i już niedługo powinien dotrzeć.A jak doleci,będę miała dylemat:wyszywać na lnie,czy kontynuować na aidzie?

8 komentarzy:

 1. To moze najpierw na Aidzie a jak już doleci len to drugi na lnie ;) ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem za opcją lnianą - warto poczekać. Użycie lnu podkreśli prowansalski (francuski) klimat. Choć przyznaję, że ta prezentowana próbka na aidzie wygląda bardzo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W realu wygląda znacznie korzystniej :o

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się na tej aidzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem za lnem będzie wtedy odlotowo:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojojoj ile komentarzy i rad :-) za co bardzo Wam dziękuję.Przemyślę wszystko dokładnie przez weekend, a jak dostanę len to wtedy zdecyduję :-).Na aidzie fajnie się robi,bo nie muszę się trudzić tak bardzo z odliczaniem. Natomiast na lnie z pewnością będzie haft prezentował okazale. Jak to sie mówi,chciałas babo to masz;-)!I tak jak napiasała Ania:w realu wygląda znacznie korzystniej :o)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już pisałam, że bardzo mi się te kolory podobają, a na szarym tle wyglądają jeszcze lepiej:) Może faktycznie zrób próbkę na lnie (dla spokoju:)), ale ta wygląda i tak świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyznaję, że na Rustico wygląda super. Na lnie ciężko jest tylko przez pierwsze 15 minut, później się przyzwyczaisz i automatem będziesz w co 2 oczko trafiać :)

  OdpowiedzUsuń